Sevgili Öğrencilerimiz,

AGÜ Öğrenci Dekanlığının, öğrenci odaklı bir yaklaşımı ilke edinmiş olduğunu ve sunduğu tüm hizmetlerde önceliğin hep öğrencilerde olduğunu vurgulamak isterim.

Öğrenci Dekanlığı olarak en önemli misyonumuz, sizleri sadece akademik olarak değil, kişisel, sosyal ve profesyonel olarak da geliştirecek çağdaş ve kaliteli bir üniversite yaşamı sunmaktır. Öğrenci Dekanı olarak, özgüveni yüksek, başkalarının haklarına ve farklılıklarına saygılı, hoşgörülü ve paylaşımcı bireyler yetiştirme hedefiyle, tüm öğrencilerin, öğretim üyelerinin ve çalışanların işbirliği içinde, büyük bir takım olarak çalışmasının gereğine yürekten inanıyorum.

Sizlerin de sadece bölümünüzde kazanacağınız bilgilerle yetinmeyip, içinizdeki potansiyeli ortaya çıkaracak çeşitlilikteki sanatsal, kültürel, sportif ve diğer bireysel gelişim etkinliklerine katılarak, çok yönlü birey yetiştirmeyi hedef alan zengin bir üniversite programı uygulamamıza destek olacağınızı biliyoruz.

AGÜ Öğrenci Dekanlığı olarak, 21. yüzyıl yetkinliklerini kazanmanın iş hayatınızda başarıya giden yolda sizi rakiplerinizden çok daha avantajlı bir konuma getireceğinin de bilincindeyiz. Bu nedenle, hem üniversite hayatınızın güçlükleriyle baş etmenizde, hem de mezuniyetinizden sonraki hayatınıza hazırlanmanızda sizlere yardımcı olacak her türlü beceriyi ve donanımı kazandırmayı hedefliyoruz.

Bu hedeflerimize ulaşmak için tek yapmanız gereken size sunulan bu imkânlardan sonuna kadar yararlanmak ve etkinliklere tüm yüreğinizi, zamanınızı ve emeğinizi koyarak katılmak.

Dr. Öğr. Üyesi Harika SÜKLÜN